BODY KAMERY PRO POLICII

BODY KAMERY PRO POLICII

 

4G živé vysílaní, nebo policejní kamery jsou potřebou pro každou policejní složku, záchranní jednotky nebo organizace pro veřejní bezpečnost. Tělesní kamery můžou zachránit životy poskytnutím dohledu v reálním čase pro extra policejní asistenci v případě že to je nezbytné. Mimo dohledu v reálním čase má vysokou hodnotu jako důkazový materiál.
 

X-SURVEILLANCE policejní kamery mají vše v jednom, což zahrnuje 4G živé vysílaní a / nebo kamera která jenom nahrává a která obsahuje software a teda už není potřebný žádný extra software nebo náklady na hardware. Řešení které má policejní kamera vše v jednom.
 

Obě kamera se živím vysíláním a kamera s nahráváním zároveň zahrnují GPS, Audio a Video nahrávaní z těla na software. Nahrávky plus před nahrávky můžou být uložený přímo v kamery (lokální úložiště) a je možné je kontrolovat za pomocí softwaru.
 

Kontrolní místnost se softwarem pro policejní tělesní kamery je dostupná na klientském serveru, nebo On-Site (použitím X-NVR) a On-Cloud (použitím X-iNVR). Záleží to jenom na zákazníkovi.
 

HD NOCNI VIZE BODY CAMERAS

4G živé vysílací policejní kamery na teľo

 

4G (+ Wi-Fi, Rádio, Cellular) živé vysílací policejní kamery X-Surveillance mají bezpečnost vše v jednom použitím X-Surveillance iNVR software.
 

SOFTWARE BODY CAMERA


 

Vy jako uživatel jste více v bezpečí, jelikož 4G policejní kamery mají dvojstranný audio (push-to-talk over LTE) které vám umožňuje komunikovat přímo na základě příkazů (s použitím headsetu). Policejní tělesní kamery nabízí Full-HD (480p, 720p, 1080p) a plně automaticky integrované noční vidění až do 8 metrů, před nahrávky a po nahrávky a plně nahrávací čas.
 

Pro více bezpečnosti je k dispozici tlačítko alarmu pro případ v nouzi. Tlačítko pak informuje kontrolní místnost a otevírá video nahrávaní zahrnujíc přesnou GPS lokaci, takže pomoc může být poskytnuta. Kontrolní místnost a uživatel můžou nahrávat video okamžitě.
 

Heslem chráněno live vysílaní umožňuje kontrolovat zařízení na základě příkazů, oddělení, informaci o roli, přístupy uživatele, konfigurace uživatele, parametry videa, parametry alarmu a mnohem více.
 

NOUZOVY WIRELESS 4G BODY CAMERAS

Pouze nahrávací policejní tělesní kamery

 

X-Surveillance nabízí k živému vysílaní kamery které jenom nahrávají pro organizace které to potřebují z důvodu regulací nebo potřeb. Tyto policejní kamery nabízejí Full-HD (480p, 720p, 1080p) a automatické noční vidění, před nahrávky a po nahrávky a plně nahrávací čas. Tyto kamery jenom pro nahrávaní mají jiné speciální možnosti jako např. software jenom pro nahrávaní zahrnujíc GPS, Audio a Video v jednom formátu.
 

Pro zajištění toho aby vaše organizace mněla důkazy, X-Surveillance má možnost implementovat kamery pro živé vysílaní které můžou být dočasně použity pro nahrávaní v případě když to je potřebné nebo nezbytné.
 

POUTZITI ZAZNAMU WIRELESS 4G BODY CAMERAS

DEMO / Pilotní tělesní kamery

 

Jestli už potřebujete 4G kamery se živým vysíláním nebo kamery s nahráváním. X-Surveillance má ten správný hardware, software a síťové řešení pro vaši organizaci.
 

Zažádejte o vaše DEMO pro vaši organizaci a získejte přístup k kamerám se živým vysíláním a / nebo výhradně nahrávací policejní kamery.
 

Kontaktovat X-SURVEILLANCE Prodejná oddělení >>

 

  • Date : March 13, 2018
  • Tags :