POLICE TELO KAMERY

POLICE TELO KAMERY

 

4G živé vysielanie, alebo policajné kamery sú potrebné pre každú policajnú zložku, záchranné jednotky alebo organizácie pre verejnú bezpečnosť. Telesné kamery môžu zachrániť životy poskytnutím dohľadu v reálnom čase pre extra policajnú asistenciu v prípade že to je nevyhnutné. Mimo dohľadu v reálnom čase má vysokú hodnotu ako dôkazový materiál.
 

X-SURVEILLANCE policajné kamery majú všetko v jednom, čo zahrnuje 4G živé vysielanie a/alebo kameru ktorá len nahráva a ktorá obsahuje software a teda už nie je potrebný žiadny extra software alebo na náklady na hardware. Riešenie ktoré má policajná kamera všetko v jednom.
 

Obe kamery so živím vysielaním a kamera s nahrávaním zároveň zahrnujú GPS, Audio a Video nahrávania z tela a software. Nahrávky plus pred-nahrávky môžu vyť uložené priamo v kamera (lokálnom úložisko) a je možné ich kontrolovať s pomocou softwaru.
 

Kontrolná miestnosť so softwarom pre policajné telesné kamery sú dostupné na klientskom servery, alebo On-Site (použitím X-NVR) a On-Cloud (použitím X-iNVR). Záleží to len na zákazníkovi.
 

POUZITE ZAZNAMY WIRELESS 4G KAROSERIE TEL

4G živé vysielacie policajné kamery na telo

 

4G (+ Wi-Fi, Rádio, Cellular) živé vysielacie policajné kamery X-Surveillance majú bezpečnosť všetko v jednom s použitím X-Surveillance iNVR softwaru.
 

Vy ako užívateľ ste vlastne v bezpečí, keďže 4G policajné kamery majú dvojstranný audio (push-to-talk over LTE) ktoré vám umožňuje komunikovať priamo na základe príkazov (s použitím headsetu). Policajné telesné kamery ponúkajú Full-HD (480p, 720p, 1080p) a plne automaticky integrované nočné videnie až do 8 metrov, pred-nahrávky a po-nahrávky a plne nahrávací čas.
 

Pre lepšiu bezpečnosť je k dispozícii tlačítko alarmu pre prípad núdze. Tlačítko potom informuje kontrolnú miestnosť a otvára video nahrávania zahrnujúce presnú GPS lokalitu, takže pomoc môže poskytnutá. Kontrolná miestnosť a užívateľ môžu nahrávať video okamžite.
 

Heslom chránené živé vysielanie umožňuje kontrolovať zariadenie na základe príkazov, oddelenia, informácie o roli, prístupov užívateľa, konfigurácia užívateľa, parametre videa, parametre alarmu a omnoho viac.
 

INTEROPERABLINE KARTA TEL 4G SOFTVER

Len nahrávacie policajné telesné kamery

 

X-Surveillance ponúka k živému vysielaniu kamery ktoré len nahrávajú pre organizácie ktoré to potrebujú z dôvodu regulácie alebo potrieb. Tieto policajné kamery ponúkajú Full-HD (480p, 720p, 1080p) a automatické nočné videnie, pred-nahrávky a po-nahrávky a plne nahrávací čas. Tieto kamery majú pre nahrávania iné špeciálne vlastnosti ako napr. software len pre nahrávania zahrnujúc GPS, Audio a Video v jednom formáte.
 

Pre zaistenie toho aby vaša organizácia mala dôkazy, X-Surveillance má možnosť implementovať kamery pre živé vysielanie ktorú môžu byť dočasne použité pre nahrávania v prípade keď to je potrebné alebo nevyhnutné.
 

nudzovy wireless 4g karoserie tel

DEMO / Pilotné telesné kamery

 

Ak už potrebujete 4G kamery so živím vysielaním alebo kamery s nahrávaním, X-Surveillance má ten správny hardware, software a sieťové riešenie pre vašu organizáciu.
 

Požiadajte o vaše DEMO pre vašu organizáciu a získajte prístup ku kamerám so živým vysielaním a / alebo výhradne nahrávacie policajné kamery.
 

Kontaktujte X-Surveillance Predajné oddelenie >>

 

  • Date : March 13, 2018
  • Tags :