POLICYJNE KAMERY NA MUNDURACH

KAMERA CIAŁA DLA POLICJI

 

Policyjne kamery transmitujące na żywo lub rejestrujące przebieg akcji policyjnych to niezbędne wyposażenie wszystkich organów ścigania, służb specjalnych i organizacji bezpieczeństwa publicznego. Kamery na ciele mogą uratować życie dzięki opcji nagrywania w czasie rzeczywistym, co pozwala w razie potrzeby na wezwanie dodatkowego wsparcia. Dodatkowo nagrania z monitoringu w czasie rzeczywistym posiadają nieocenioną wartość jako dowód w sprawie.
 

Kamery policyjne X-SURVEILLANCE oferują całościowe rozwiązanie obejmujące transmisję na żywo i / lub nagrywanie kamery policyjnej w 4G, w tym niezbędne oprogramowanie, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Jest to profesjonalna i kompleksowa odpowiedź na zapotrzebowanie wśród organów bezpieczeństwa publicznego.
 

Zarówno oprogramowanie do transmisji na żywo jak i do nagrywania zawiera jednocześnie opcje przesyłania GPS, audio i wideo bezpośrednio z kamery do oprogramowania. Nagrania + nagrywanie wstępne i nagranie późniejsze można zapisać w pamięci lokalnej urządzenia używając odpowiedniego oprogramowania, znajdującego się w pokoju kontrolnym.
 

Oprogramowanie do kontroli kamer policyjnych dostępne jest w wersji ‘On-Premises’ (na serwerze klienta), ‘On-Site’ (przy użyciu X-NVR) i ‘On-Cloud’ (przy użyciu X-iNVR). Każda z wersji jest dostępna zgodnie z życzeniem i zapotrzebowaniem klienta.
 

KAMERA DO CIALA

KAMERA DO TRANSMISJI NA ŻYWO 4G

 

Kamery policyjne z funkcją transmisji na żywo X-Surveillance 4G (+ Wi-Fi, Radio, urządzenie do komunikacji telefonicznej) zawierają wbudowane oprogramowanie bezpieczeństwa i ochrony X-Surveillance iNVR.
 

OPROGRAMOWANIE KAMERY

 

Ty, jako użytkownik, jesteś bezpieczniejszy, ponieważ kamery policyjne korzystające z 4G są wyposażone w dwukierunkowy system komunikacyjny (naciśnij-i-mów LTE), który umożliwia bezpośredni kontakt z centrum dowodzenia (dodatkowo w zestawie ze słuchawkami). Policyjna kamera jest dostępna w rozdzielczości Full-HD (480p, 720p, 1080p), oraz w wersji z automatycznym noktowizorem w podczerwieni o zasięgu nagrywania do 8 metrów, z możliwością wstępnego nagrywania i późniejszego nagrywania oraz pełnej zmiany czasu nagrywania.
 

W celu zwiększenia bezpieczeństwa użytkownika kamery w urządzeniu zainstalowano przycisk alarmu bezpieczeństwa, który może zostać użyty w sytuacji awaryjnej. Przycisk uruchamia alarm w centrum dowodzenia oraz inicjuje przekaz wideo, wraz z dokładną lokalizacją GPS, co umożliwia wysłanie wsparcia, jeśli jest to konieczne. Obsługa pokoju kontrolnego oraz użytkownik kamery mogą równocześnie uruchomić opcję nagrywania.
 

Chronione hasłem oprogramowanie kamery umożliwia obsłudze centrum dowodzenia ustawianie (pod)działów, informacji o funkcjach, zmianę uprawnień użytkowników, konfiguracje parametrów wideo, alarmów oraz wiele innych opcji.
 

TYLKO DLA NAGRYWANIA KAMERY CIALA

KAMERY DLA ORGANÓW POLICYJNYCH Z FUNKCJĄ NAGRYWANIA

 

X-Surveillance oferuje, oprócz kamer z transmisją na żywo także kamery policyjne przeznaczone wyłącznie do nagrywania, przeznaczone dla organizacji, które ze względu na swoje funkcjonowanie wymagają profesjonalnych nagrań. Te kamery oferują Full-HD (480p, 720p, 1080p) oraz automatyczne nagrywanie w podczerwieni, nagrywanie wstępne i opóźnienie rejestracji oraz pełną zmianę czasu nagrywania. Te kamery są wyposażone w dodatkowe funkcje specjalne, takie jak oprogramowanie do nagrywania, w tym z funkcją GPS, oraz audio i wideo w jednym formacie.
 

Aby zapewnić jak najwyższe bezpieczeństwo twojej organizacji, X-Surveillance oferuje możliwość strumieniowego przekazu transmisji na żywo, która może być tymczasowo wykorzystywana do nagrywania, podczas gdy transmisja na żywo nie jest dozwolona lub wymagana.
 

NIGHT VISION KAMERY CIALA

KAMERY DEMO / MODELE PILOTAŻOWE

 

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kamery z funkcją transmisji strumieniowej na żywo (4G), czy kamery policyjnej tylko z funkcją nagrywania, X-Surveillance zapewni odpowiednie rozwiązanie sprzętowe, programowe i sieciowe dla twojej organizacji.
 

Poproś o DEMO / PROGRAM PILOTAŻOWY urządzenia z możliwością transmisji na żywo lub/i wyłącznie z funkcją nagrywania, odpowiadający potrzebom twojej organizacji.

KONTAKT SPRZEDAŻ X-SURVEILLANCE >>

 

  • Date : March 13, 2018
  • Tags :